12 Haziran 2024
İBB

2024 Yılı İBB Zeytinburnu Sosyal Tesisleri konaklama ücreti

2024 Yılı İBB Zeytinburnu Sosyal Tesisleri konaklama ücreti

2024 Yılı İBB Zeytinburnu Sosyal Tesisleri konaklama ücreti ne kadar? İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zeytinburnu misafirhanesi gecelik 2024 yılı konaklama fiyatı 300 TL’dir. Florya’da bulunan İBB konukevi gecelik konaklama ücreti de 300 TL’dir. (2024 yılı) İletişim için telefon numarası aşağıda verilmiştir.

Başta düğünler olmak üzere vereceğimiz bir davet ya da geniş katılımlı iş toplantılarında her ayrıntının kusursuz olması için çaba sarf ederiz. Mekan seçiminden aydınlatmaya, dekorasyondan
masa süslemesine kadar her şeyin bu özel günde özel misafirlerimize layık olmasını isteriz. Hiç şüphesiz böyle özel günleri taçlandıracak olan en önemli detayı ise ikramlar oluşturur. İşte tam da bu noktada işini şansa bırakmak istemeyenlerin ilk tercihi İBB Sosyal Tesisleri oluyor.
Avcılar Deniz Köşk Toplantı ve Davet Salonu ile Beykoz Koru, Çırpıcı 1453 ve Florya Sosyal Tesisleri (İdeal Salon, Kır Bahçesi, Havuzlu Bahçe) olmak üzere 6 farklı mekan alternatifi bulunan İBB Sosyal Tesisleri’nde, her damak zevkine hitap edecek şekilde hazırlanan set menü alternatifleri sunuluyor.
Her biri farklı bir çiçeğin adını taşıyan set menülere alternatif olarak kokteyl menü ve minik misafirlere özel çocuk menü de seçenekler arasında yer alıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı İşletmeler Müdürlüğü’nün sorumluluk sahasında gerçekleştirilen hizmetlerdir.

Sosyal Tesisler için iletişim numarası: 444 10 34
http://tesislerimiz.ibb.istanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden olan Sosyal Tesisler; hafta sonları sunduğu açık büfe kahvaltı hizmeti ile İstanbulluların bu ihtiyacına cevap veriyor. Tüm yemekli organizasyonlar için İstanbulluların hizmetinde olan Avcılar Deniz Köşk Toplantı ve Davet Salonu, Pazar günleri açık büfe kahvaltı mekanı şeklinde hizmet veriyor.

Avcılar Sahili’nde 17 bin metrekare yeşil alan üzerine kurulan tesiste misafirler gün ışığı ile aydınlanan, kolon ve kirişi olmayan 750 kişilik şık ve ferah bir salonda ağırlanıyor. Pazar günleri verilen açık büfe kahvaltıda misafirlere yöresel peynir, zeytin, bal, kaymak, tahin, pekmez ve reçel gibi kahvaltılıklardan sıcacık börek, poğaça, simit ve kurabiye gibi çeşit çeşit hamur işlerine, menemenden çeşitli salatalara, taze söğüş sebze ve yeşilliklerden meyve çeşitlerine kadar daha sayamadığımız 60 çeşit kahvaltılık, İstanbul Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle ikram ediliyor.

Yemek fiyatları için bu linke bakın

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi; asırlık ağaçları, enfes Boğaziçi manzarası ve bol oksijenli havası ile Pazar günleri Anadolu Yakası’nda açık büfe kahvaltı keyfinin değişmeyen adresi oluyor. Sincapların ve tavşanların özgürce dans ettiği, dinlenme, eğlence ve spor gibi aktivitelerin rahatça yapılabildiği Beykoz Korusu içinde yer alan tesis misafirlerine açık büfe kahvaltıda oldukça zengin alternatifler sunuyor. İBB Beykoz Koru Sosyal Tesisi’nin sıcacık ve samimi atmosferinde, sevdiklerinizle bir arada Pazar kahvaltısının tadını çıkarmak istiyorsanız başka bir yere söz vermeyin.

2024 Yılı İBB Zeytinburnu Sosyal Tesisleri konaklama ücreti ne kadar? Başlıklı yazımızın sonuna geldik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir