22 Mayıs 2024
DSİ Misafirhanesi

Antalya dsi misafirhanesi fiyatları 2024 yılı

Antalya dsi misafirhanesi fiyatları 2024 yılı

Antalya dsi misafirhanesi fiyatları 2024 yılı kaç TL? Devlet Su İşleri Antalya misafirhanesi konaklama ücreti, 2024 Yılı  için devlet memurlarına tek kişi 510 TL’dir. (Kamu çalışanları) Oda ve kişi sayısına göre fiyat farklılık gösterebilir. DSİ Antalya Misafirhanesi Şubat 2024 tarihinde tadilat görmektedir. Yaz sezonu hizmet vermeyi planlıyorlarmış. Antalya misafirhanesi, adres ve telefon bilgileri aşağıda verilmiştir.

13. Bölge Müdürlüğü Konyaaltı Merkez Misafirhanesi AntalyaAdres: Deniz Mah. Konyaaltı Cad. Antalya0 242 243 10 82
Rezervasyon 0 242 331 16 16 –  16 00 
antalya dsi misafirhanesi
DSİ Antalya Misafirhanesi

Misafirhanelerde en fazla kaç gün kalınır?

Antalya Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü misafirhanesi, Konyaaltı ilçesinde bulunmakta olup, denize çok yakın bir mesafededir. Yürüyerek kısa sürede sahile ulaşabilirsiniz. Ancak yaz sezonunda tatil için yer bulmak biraz zor olabilir.

Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, kesinlik teşkil etmez.

2 thoughts on “Antalya dsi misafirhanesi fiyatları 2024 yılı

 • Gülay Ataklı

  Merhaba, ben ortaokul lise dönemini Antalya lisesinde okudum. Şubat ve Mart ayında Antalya’da kalmak üzere DSİ Konyaaltı tesisisinizde konaklamak istiyorum. 1 kişi için tek kişilik oda müsaitliği ve sivil fiyat bilgisi hakkında bilgi rica ediyorum. Saygılarımla
  Gülay Ataklı
  gulay.atakli@gmail.com

  Yanıtla
  • misafirhaneci

   Merhabalar, sitemizin DSİ ile bir bağı yoktur. Yazımızda ilgili misafirhanenin telefon numarası bulunmaktadır. İlgili numaradan istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Teşekkürler.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir