13 Haziran 2024
Çeşme Uygulama Oteli

Çeşme – Dalyan Uygulama Oteli Fiyatları 2023

Çeşme – Dalyan Uygulama Oteli Fiyatları 2023

Çeşme – Dalyan Uygulama Oteli Fiyatları 2023 yılı tek gece bir kişi için 1.500 TL. Otelin telefon numarası: 0232 724 88 20. Adresi: Dalyan Mah. 4202. Sok. No: 10 Çeşme/İZMİR. Otel hakkındaki yorumları aşağıdan okuyabilirsiniz.

çeşme uygulama oteli
Otelin manzarası

“5 gün kaldık, beklentimin üzerinde bir oteldi. Konumu çok iyi yerde balkondan 2 farklı deniz manzarası görüyorsun. Odalar gayet temiz çalışanlar yardımcı oluyor, sabah kahvaltısı gayet yeterli 1 sıcak öğün mutlaka oluyordu. Çok güzel rüzgar alıyordu sıcaktan bunalmadık. Klima var odalarda. 1500 tl ye gayet iyiydi. Tekrar gelinir. Havuzu da gayet iş görür büyüklükte.”

“Fiyatı iyi geceliği oda 1500. Dışardan çok kötü gözüküyor ama otelin içi tatmin edici şekilde güzel konumu plajlara 15dk yürüme mesafesinde önünden dolmuşlar geçiyor havuzlu otel ancak çok tepede olduğu ve etrafı açık olduğu için 7/24 aşırı rüzgarlı havuzunu kullanamadık. Kahvaltısı iyiydi. Odaları çok temizdi hiçbir sıkıntı yaşamadık.”

“Öncelikle bu tip otellerde çok fazla kalan biri olarak şunu kesinlikle söylemek istiyorum çeşme bölgesinde fiyat/performans olarak en iyi yer. Açık büfe kahvaltı, havuz imkanı(çocuk + yetişkin), odalar temiz ve geniş. Ayrıca personeller için ayrı parantez açmak istiyorum güler yüzlü ve yardımseverler çok yardımcı oldular. Tek sıkıntı yoğunluktan otele telefonla ulaşmak çok zor.”

https://misafirhanefiyatlari.com/denizli-pamukkale-uygulama-oteli-fiyatlari-2023/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir