26 Şubat 2024
Didim Misafirhane

İLKSAN Didim misafirhanesi ücreti – fiyatı 2023

İLKSAN Didim misafirhanesi ücreti – fiyatı 2023

İLKSAN Didim misafirhanesi ücreti – fiyatı 2023 yılı aşağıda tablo halinde verilmiştir. İLKSAN Didim Konukevi Altınkum mevkiinde, halk plajının yanında, denize sıfır konumda olup, 42 oda, 121 yatak kapasitesindedir.

ilksan didim misafirhanesi

Konukevi yaz sezonunda, konaklama (+) sabah kahvaltı (+) akşam yemeği şeklinde yarım pansiyon 7 (Gece) konaklamalı devreler halinde rezervasyon alarak hizmet vermektedir. Konaklama devrelerinde boş oda bulunması durumunda kısa süreli konaklamalar da yapılmaktadır.

Yaz sezonu haricindeki diğer aylarda konaklama (+) sabah kahvaltısı şeklinde hizmet verilmektedir.

Konukevinde, ısıtma – soğutma üniteleri (Klima), odalarda, banyo, 24 saat sıcak su, Lcd Tv, saç kurutma makinesi, kiralık kasa, mini buzdolabı, telefon, internet mevcut olup, oda tabanı seramik döşemedir.

Konukevinde 220 kişilik klimalı restoran bölümü mevcuttur. Misafirlerin kahvaltı ve yemekleri bu bölümde verilmektedir. Restoran bölümünde ayrıca toplu yemek, toplantı, kahvaltı, düğün, nişan gibi organizasyonlar yapılmakla beraber, tesise günübirlik gelen diğer misafirlere de 08:00-24:00 saatleri arasında yiyecek (ızgara çeşitleri, sulu yemek, meze, pizza vs.) ve içecek çeşitleriyle (alkollü, alkolsüz, sıcak içecekler) hizmet verilmektedir.

 

DİDİM SOSYAL TESİSİNDEN YARARLANMA ŞARTLARI

“1) Tesis 7 (Yedi) gece, Yarım Pansiyon, Konaklama (+) Sabah Kahvaltısı (açık büfe) (+) Akşam Yemeği (Self servis) şeklindedir. Extra yiyecek ve içecekler (alkollü-alkolsüz) ücrete tabidir. Tesisten İLKSAN üyesi, İLK YATIRIM GRUP A.Ş. çalışanları ve bunların eşi, evlenmemiş çocukları ile belirtilen yerlerden emekli olanlar ve sadece eşi bu formda belirtilen şartlar dâhilinde ÜYE fiyatından
yararlanabilecektir. Belirlenenlerin dışında beraberinde konaklayan kişilere DİĞER Şahıs fiyatı uygulanacaktır. Belirlenen dönemlerde tesiste boş yer olması durumunda; isteyenler Tesis Müdürlüğü ile irtibata geçerek kısa süreli konaklamada bulunabilirler.
2) Çocuklarda; 0-5,99 yaş grubu bir çocuk ücretsiz, aynı yaş grubundan ikinci çocuk %50 ücretli, 06-11,99 yaş arası çocuklar ise %50 ücrete tabi olacaktır. Tek kişilik oda konaklamalarında, kişi konaklama fiyatına (+) %50 ilave ücret uygulanacaktır.
3) Aynı oda’ya standart yatak dışında, ilave konulacak her bir yatak için belirlenen yatak fiyatından %20 indirimli fiyat uygulanacaktır.
4)Tesisten yararlanmak isteyen katılımcı 31.05.2023 tarihine kadar müracaat formunu, konaklayacakların Adı, Soyadı, T.C. Kimlik No, Doğum tarihi (Ay/Gün/Yıl) ve Yakınlık derecesini kayıtlara uygun olarak doldurduktan sonra Altınkum Mh. 83 Sk. No:14 (09270)- Didim/AYDIN adresine posta ile gönderecek veya bilgisayar ortamında taratarak ilkyatirimgrupdidim@ilkyatirimgrup.com.tr mail adresine iletecektir. Müracaat formları tesise geliş tarihi ve tesis oda durumuna göre değerlendirilecektir NOT: Formda beyan edilen bilgiler, otele girişte nüfus cüzdanı veya kimlik yerine geçen diğer belgeler konaklayanlar tarafından ibraz edildikten sonra oda girişi yapılacaktır.
5) Katılım formunun kabul edilmesi halinde; katılımcıya gönderilecek çağrı yazısının (e-mail veya posta) katılımcı tarafından teslim alınmasından itibaren 7 (Yedi) gün içerisinde toplam konaklama tutarının % 20 Ön peşinat olarak İLK YATIRIM TURİZM GRUP A.Ş.’nin Didim AKBANK Şubesindeki TR82 0004 6009 5488 8000 1105 29 no’lu hesabına katılımcı tarafından yatırılacak, kalan tutar ise
Tesis Müdürlüğüne girişte nakit veya kredi kartına tek çekim olarak ödenecektir.
6) Rezervasyondan vazgeçme ve konaklama iptallerinin tesise giriş tarihinden en az 7 (Yedi) takvim günü öncesinden yazılı olarak başvuru adresine yapılması zorunlu olup, bu süreden sonra veya tatil esnasında ayrılmak istenmesi durumunda en az 1 (Bir) günlük konaklama bedeli ceza olarak kesilecektir. Tatil esnasında katılımcının veya beraberindeki eşi, çocuğu vb. kişilerin rahatsızlanması ve bu rahatsızlığı doktor raporu ile belgelendirilen katılımcıların kalmadıkları günlere ilişkin konaklamalar iade edilecektir.” bu şartlar kurumun ilgili linkinden alınmıştır.

Misafirhaneye başvuru için aşağıda başvuru formunu bulabileceğiniz kurum linki verilmiştir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir