13 Haziran 2024
Kıbrıs

Kıbrıs öğretmenevi konaklama fiyatı 2024 ne kadar?

Kıbrıs öğretmenevi konaklama fiyatı 2024 ne kadar?

Kıbrıs öğretmenevi konaklama fiyatı 2024 ne kadar? Girne öğretmenevi gecelik konaklama ücreti meb personeli için 1200 TL. Kamu personelleri için ise gecelik oda fiyatı 1300 TL. Sivil vatandaşlar için ise gecelik 1400 TL ücret alınmaktadır. Fiyatlara kahvaltı ücreti de dahildir. Bu fiyatlar haziran 2024 yaz sezonunda artabilir. Çünkü yaz sezonu fiyat tarifesine geçilecek. Diğer odaların fiyatları ise aşağıdaki görselde sunulmuştur.

kıbrıs öğretmenevi fiyatları 2024
Kıbrıs Girne Öğretmenevi fiyatları 2024
İletişim – Adresi ve Telefonu

Girne Öğretmenevi, İskenderun Cd, Girne/K.K.T.C. 99300

Tel: 0392 815 93 25
Fax: 0392 815 93 24

E-mail: girneogretmenevi@hotmail.com
Facebook: /girneogretmenevi

Nasıl Ulaşılır?

K.K.T.C.’ye uçakla gelindiği takdirde Girne Öğretmenevi Ercan Havalimanı’na 44 km mesafededir. Girne’nin merkezinde bulunan Öğretmenevine direkt olarak taksilerle ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, KIBHAS havaalanı servis araçları ile de ekonomik olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Girne Öğretmenevi, Marina Limana ve Girne Kalesine 8 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Girne Öğretmenevi, İskenderun Caddesi, Beylerbeyi Kavşağı Girne / KKTC adresinde yer alan, 4’ü süit, 12’si bungalov olmak üzere 48 oda, 112 yatak kapasiteli bir işletmedir. İşletme; konaklama, restoran, havuz, düğün, toplu yemek, toplantı ve otopark alanı ile hizmetlerini müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Odalarda; televizyon, balkon, mini bar, klima, 24 saat sıcak su ve kablosuz (wireless) internet bağlantısı bulunmaktadır. Kapalı ve açık restoranı, havuz barı ve yarı olimpik yüzme havuzu ile Kıbrıs’ta ucuz, güvenli ve konforlu otellerden birisi olan Girne Öğretmenevi sıcak Akdeniz akşamlarında nefis yemekler eşliğinde misafirlerini ağırlamaktadır.

Girne; Beşparmak Dağlarının kuzeyine boylu boyunca uzanan, saçlarını kıvrımlı yamaçlarına seren, yüzünü Akdeniz’in sonsuz maviliğine çeviren, nemli mavi gözleriyle Anavatanı seyreden kadim güzelliğin adeta günümüze düşen gölgesi gibidir. Bu tarihi şehrin tam da kalbinde yer alan Girne Öğretmenevi,  güvenli, huzurlu, sıcak ve güler yüzüyle konuklarını karşılamakta, kalıcı dostlukların kurulmasına vesile olmaktadır. Ayrıca özgün mimarisi ile varlığını gelecek kuşaklara taşımayı gaye edinmiş, sosyal yönü güçlü bir işletmedir.

İlgili aramalar

Girne Karayolları misafirhanesi iletişim
Kıbrıs Karayolları Misafirhanesi
Kıbrıs KAMU MİSAFİRHANELERİ
Girne Polis Evi fiyatları
Girne Karayolları Misafirhanesi
Kıbrıs Polis Evi fiyatları
Kıbrıs misafirhaneler
Lefkoşa Öğretmenevi fiyatları
İyi tatiller dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir