28 Şubat 2024
Genel

Konya Karayolları misafirhanesi fiyatları 2024

Konya Karayolları misafirhanesi fiyatları 2024

Konya Karayolları misafirhanesi fiyatları 2024 yılında Karayolları Genel Müdürlüğü Kurum personeli ve diğer kamu çalışanları için gecelik konaklama ücreti 306 TL’dir. Konya İlinde Karayolları 3. Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır. Müdürlüğün adresi ve telefonu aşağıda verilmiştir.

İletişim Bilgileri
 

 Adres: Karayolları 3.Bölge Müdürlüğü
Horozluhan Mah.​
Ankara Cad. No:151
42120  Selçuklu/KONYA
 Telefon: 332 – 224 27 00
 Faks: 332 – 235 64 99
 e-posta: bol03@kgm.gov.tr

Konya Bölge Müdürlüğü 71 486 Km² alan üzerinde, Konya ve Karaman illerinin tamamını, Afyonkarahisar ve Aksaray illerinin büyük bir kısmını, Ankara, Kütahya, İçel, Antalya, Isparta ve Niğde illerinin ise bazı bölümlerini kapsamaktadır.

Yukarıda verilen konaklama ücreti bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlik teşkil etmez.

Karayolları Genel Müdürlüğü nereye bağlı?

Karayolları Genel Müdürlüğü, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlıdır. Peki bu bakanlık ne zaman kuruldu? Cevap: Anayasada Yapılan Değişikliklere Uyum Sağlanması Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında 9 Temmuz 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 703 No’lu Kanun Hükmünde Kararname ile Bakanlığımız teşkilat yapısı değişmiş olup Bakanlığımız “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı” adını almış ve şu anda hizmetlerine devam etmektedir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ne iş yapar? Bakanlığın misyonu: Ulaştırma, denizcilik, haberleşme, uzay ve bilgi teknolojileri alanlarında; dengeli, erişilebilir, ekonomik ve güvenli hizmet anlayışıyla, toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesine ve ülke kalkınmasına katkı sağlamak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir