20 Şubat 2024
Genel

Olimpos pansiyon fiyatları 2023

Olimpos pansiyon fiyatları 2023

Olimpos pansiyon fiyatları 2023 yılı yaz sezonunda tek gecelik bir kişi için ortalama 1000 TL civarındadır. Antalya Olimpos’ta  bungalov ve ağaç evler en ucuz konaklama fırsatı sunan tesislerdir. Aşağıda olimposta ağaç evler nasıl oluyor bir örnek fotoğraf verilmiştir.

olimpos ağaç evler
Olimpos ağaç ev

Olimpos’ta portakal ve limon ağaçları ile çevrili bungalovları ve ağaç evleri ile her mevsim Akdeniz’in tadını çıkarabileceğiniz birçok tesis vardır. Bunlardan en bilindik olanı ise Kadir`s Tree Houses. Bu mevkide daha lüks bir konaklama isterseniz çam ağaçlarından yapılmış villalar da var. Aşağıda ahşap villa örneği verilmiştir. Villanın ismi Villa Olymposgarden.

olimpos ahşap villa
Villa Olymposgarden

Yukarıda verilen villanın 2023 yılı yaz sezonunda tek kişi gecelik fiyatı yaklaşık olarak 4 bin TL’dir. 3000 m2 bahçe içerisinde ,tamamen sedirden yapılmış 2 oda. Amerikan mutfaklı salonu olan ,önünde geniş ve doğa manzaralı verandası bulunan, modern havuza sahip yeni villa. Olympos 6 km, Çıralı 8 km, Adrasan 12 km. Huzur ve doğa içinde güzel bir tatil geçirmek isteyenler için. Bahçesinde her mevsim meyvesi olan ağaçları ile sizleri bekliyor.

Sarımsaklı pansiyon fiyatları 2023

One thought on “Olimpos pansiyon fiyatları 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir