12 Haziran 2024
SGK Misafirhanesi

SGK Beşiktaş misafirhanesi fiyat 2024

SGK Beşiktaş misafirhanesi fiyat 2024

SGK Beşiktaş misafirhanesi fiyat 2024 yılı için kurum personeline tek kişilik oda fiyatı bir gece için 515 TL, kurum dışı kişiler için ise 775 TL civarındadır. Konukevinin iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

Adres: Yıldız, Çırağan Cd. No: 75, 34349 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: (0212) 236 65 20
Misafir Yorumları:
“Konumu çok iyi bir yerde, ben gün boyu gezerim akşam yatmaya gelirim diyenlerdenseniz, tam size göre bir yer. Öyle çok mükemmel bir yer beklemeyin. Kahvaltı zaten resimlerde var. Terası harika. Otopark sorunu var. Arabayı yukarılara bir yere çekebilirsiniz. “
“Konum olarak çok güzel yerde. Misafirhaneyi İnternet üzerinden buldum. Yorumları okuyunca açıkçası misafirhane ile ilgili kafamızda çok olumsuzluk oluştu. Eşimle kaldık ilk odaya girene kadar kafamızda hep eğer yorumlarda bahsedildiği gibiyse çıkıp otelde kalalım dedik. Ancak odayı görünce gayet temiz olduğunu, çalışanların sıcakkanlı olduğunu gördük. Sonuçta eski bir yapı ve 5 yıldızlı otel lükslüğü beklememek lazım. Eğer amaç sadece gece konaklamak ise bence kalınabilecek durumda. Odalar temiz, banyoda sıcak su her zaman var, tuvalet vs kullanılabilecek durumda. Kahvaltısı biraz eksik ama bu fiyata bu kahvaltının normal olduğunu düşünüyorum. Tekrar İstanbul’a yolum düşerse yine burada kalmak isterim. Çalışanlara ilgileri için teşekkür ederim.”
Yukarıda verilen konaklama ücreti bilgilendirme amaçlı olup kesinlik teşkil etmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir