12 Haziran 2024
TCDD Misafirhanesi

TCDD Misafirhanesi Fiyatları 2024

TCDD Misafirhanesi Fiyatları 2024

TCDD Misafirhanesi Fiyatları 2024, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 2024 Yılı misafirhane konaklama ücretleri şu şekildedir:

Fenerbahçe Misafirhanesi: Görevli gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeli (Görev belgesi ibraz edilmesi gerekli olup, Görev Belgesinin tarih sayısı kaydedilecektir.) Tek kişi konaklama oda ücreti 660 TL. İki kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 640 TL’dir.

Konaklama amacıyla gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeli, emeklileri ve bunların eşleri ile altsoylarının çocuklarına kadar (Belgelemek kaydıyla) Tek kişi konaklama oda ücreti 700 TL. İki kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 650 TL. TCDD ve Diğer Kamu personeli dışındaki Diğer Misafirler. Tek kişi konaklama oda ücreti 1200 TL. İki kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 1100 TL’dir.

Görevli gelen, Sayıştay Denetçisi ve Müfettişler, – (Baş Müfettiş, Müfettiş ve Müfettiş Yardımcısı)- (Görev belgesi ibraz edilmesi gerekli olup, Görev Belgesinin tarih sayısı kaydedilecektir.) – (Kahvaltı Dahil) Tek kişi 965 TL.

Haydarpaşa Misafirhanesi: Fenerbahçe misafirhanesi ile aynı tarife uygulanmaktadır.

TCDD Misafirhanesi Fiyatları 2024 Yılı Ne kadar?

Adana – Konya Misafirhanesi: Görevli gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeli (Görev belgesi ibraz edilmesi gerekli olup, Görev Belgesinin tarih sayısı kaydedilecektir.) Tek kişi konaklama oda ücreti 660 TL. 2 kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 640 TL’dir.

Konaklama amacıyla gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeli, emeklileri ve bunların eşleri ile altsoylarının çocuklarına kadar (Belgelemek kaydıyla) Tek kişi konaklama oda ücreti 600 TL. 2 kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 550 TL’dir.

TCDD ve Diğer Kamu personeli dışındaki Diğer Misafirler, Tek kişi konaklama oda ücreti 900 TL. 2 kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 825 TL’dir.

Görevli gelen, Sayıştay Denetçisi ve Müfettişler için tek kişi gecelik 965 TL.

Afyon – Sivas Misafirhanesi: Görevli gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeli (Görev belgesi ibraz edilmesi gerekli olup, Görev Belgesinin tarih sayısı kaydedilecektir.) Tek kişi konaklama oda ücreti 660 TL. İki kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 640 TL’dir.

Konaklama amacıyla gelen, TCDD ve Diğer Kamu personeli, emeklileri ve bunların eşleri ile altsoylarının çocuklarına kadar (Belgelemek kaydıyla) Tek kişi konaklama oda ücreti 500 TL’dir. İki kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 450 TL’dir.

TCDD ve Diğer Kamu personeli dışındaki Diğer Misafirler. Tek kişi konaklama oda ücreti 750 TL. İki kişi bir arada konaklama ücreti kişi başı 650 TL’dir.

Görevli gelen, Sayıştay Denetçisi ve Müfettişler için tek kişi gecelik 965 TL.

TCDD misafirhane fiyatları 2024
TCDD misafirhane fiyatları 2024

 

Misafirhane ücretlerine kahvaltı dahil mi?

Kahvaltı hizmeti verilen tesislerde kahvaltı ücreti aşağıdadır.
– 5 çeşide kadar ikram verilmesi halinde, Kahvaltı ücreti 75 TL.
-7 çeşit ve daha fazla ikram verilmesi halinde, Kahvaltı ücreti 90 TL.
-9 çeşit ve daha fazla ikram verilmesi halinde, Kahvaltı ücreti 120 TL.
(Bu ücretlere KDV dahildir. Faturada KDV’li ve KDV’siz fiyat gösterilecektir.)
Oda ücretlerine kahvaltı ücreti DAHİL DEĞİLDİR. (Görevli gelen, Sayıştay Denetçisi, Baş Müfettiş, Müfettiş ve Müfettiş Yardımcısı hariç)

TCDD Taşımacılık A.Ş. Personelinden tren üstünde görev yapan görevli personelin görev gereği konaklamaları kişi başı 290 TL üzerinden faturalandırılacaktır.

Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlik teşkil etmezler. İlgili kurumla sitemizin bir bağı yoktur.

Kaynak: https://static.tcdd.gov.tr/webfiles/userfiles/files/duyuru/2024/2024misafir.pdf

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir