12 Haziran 2024
TKİ Didim Kampı

TKİ Didim Kampı başvurusu ne zaman yapılıyor?

TKİ Didim Kampı başvurusu ne zaman yapılıyor?

TKİ Didim Kampı başvurusu ne zaman yapılıyor? TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Didim – Akçay Eğitim ve dinlenme tesisleri (kamp) için başvurular genellikle her yıl mayıs ayının ortasında yapılmaktadır. Bu kamplar haftalık devreler halinde hizmet veriyor. Söz konusu kamplar yaz sezonu için, haziran, temmuz, ağustos ve eylül aylarında açık. Peki bu kamplardan kimler yararlanabilir?

TKİ Didim Kampı 2024 Fiyatları

TKİ Didim Kampından kimler faydalanabilir?

a) TKİ Kurum personeli
b) TKİ Kurum personelinin eşi, üstsoyları (bakmakla yükümlü olduğu anne-babası) ile altsoyları (bakmakla yükümlü olduğu çocukları)
c) TKİ Kurum personelinin bakmakla yükümlü olmadığı üst soyları (anne-babası ve bunların anne-babası) altsoyları (Çocukları, eşleri ve torunları) ile eşinin anne ve babası
d) TKİ Kurum yevmiyeli elemanları
e) TKİ Kurum yevmiyeli elemanlarının eşi, üstsoyları (bakmakla yükümlü olduğu anne babası) ile altsoyları (bakmakla yükümlü olduğu çocukları)
f) Yevmiyeli elemanların bakmakla yükümlü olmadığı üst soyları (anne-babası ve bunların anne-babası) ile altsoylar (Çocukları, eşleri ve torunları) eşinin anne ve babası
Kurum emeklisi ile beraberinde tesise gelen; Eşi, üst soyları (anne-babası ve bunların anne-babası) ile alt soyları (Çocukları eşleri ve torunları) eşinin anne ve babası
Kurum çalışanı veya diğer Kamu Kurum ve Kuruluş mensubu olmayanların beraberinde tesise gelen 25 yaşına kadar öğrenciler (öğrenci kimlik belgesini ibraz etmek şartıyla)
Diğer Kamu Kurum ve Kuruluş çalışanları ve emeklileri, TKİ Kurum üyesi bulunduğu İşveren Sendikası ile taraf işçi ve memur sendikasının Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, Uzman, Başuzman, İktisat Müşaviri, Hukuk Müşaviri, Eğitim Teknikeri, Genel Sekreter ve Yardımcılarının beraberinde tesise gelen eşi, çocukları alt ve üst soyları, şehit, gazi, harp ve vazife malulleri ile bunların beraberinde tesise gelen eşi, çocukları alt ve üst soyları.
Serbest Meslek mensupları

TKİ Didim Kampı Başvurusu nasıl yapılır?

Kamp başvuruları elektronik ortamda gerçekleştirilecek olup katılımcılar https://kampbasvuru.tki.gov.tr adresinden giriş yaparak taleplerini oluşturabilecekler, başvuru sonuçlarını da yine aynı adresten öğrenebileceklerdir. Başvuru formunda belirtilen (iştirakçi ile beraberindekileri kapsayan) soruların tamamı cevaplandırılacak özellikle yakınlık derecesi ve doğum tarihiyle ilgili bilgiler noksansız yazılacaktır.

Konaklama fiyat listesi kurum tarafından yayınlanınca buradan da ilan edilebilecektir. 2024 yılı için ücretleri kurum belirlemektedir.

kaynak: https://www.tki.gov.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir