13 Haziran 2024
TŞOF Misafirhanesi

TŞOF misafirhanesi fiyatları 2023

TŞOF misafirhanesi fiyatları 2023

TŞOF misafirhanesi fiyatları 2023 yılı için Ankara konukevinde tek gecelik konaklama ücreti oda + kahvaltı kişi başı 650 TL’dir. Rezervasyon için telefon: (0 312) -466 20 17. Misafirhanenin adresi: Fatma Aliye Sokak No: 1 Çankaya / ANKARA. Aşağıda misafirhaneye ait fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

tsof misafirhanesi

Hazine ve Maliye Bakanlığı Ankara Misafirhanesi Fiyatları 2023

Ankara’ya bağlı Çankaya ilçesinde bulunan şirin, huzurlu, iyi hizmet veren TŞOF Konukevi, temizliği ve sıcak ortamıyla, güler yüzlü personeliyle, siz değerli yerli ve yabancı misafirlerine kaliteli bir hizmet sunuyor.

TŞOF Konukevi, Butik oteller arasında yıldızı yok ama; estetikleriyle ve klasik tarzdaki taşıdığı güzellikleriyle, dinlenmiş bir şekilde ayrılmak için şaşırtacak kadar konforuyla, siz değerli misafirlerine keyifli anlar yaşatabilir. Otel çevresinde gezip görebileceğiniz, yürüyüşler yapıp dinlenebileceğiniz parklar (Seğmenler parkı, Botanik parkı ve Kuğulu Parkı), caddeler (Tunalı Hilmi caddesi ve Arjantin caddesi), Alışveriş yapabileceğiniz AVM’ler yürüme mesafesinde sizleri bekliyor olacaktır.
ODA VE YATAK KAPASİTESİ

Konukevinde toplam 27 oda (46 yatak) kapasitesi ile evinizdeki konforu yaşayabileceğiniz bir yaşam sunmaktadır. Oda tiplerimiz; 19 adet çift kişilik ve 8 adet tek kişilik odalar bulunmaktadır.
Odalarda elektronik kartlı giriş, klima (ısıtma ve soğutma), Tv, oturma grubu, mini buzdolabı, telefon, saç kurutma makinası, kablosuz internet bağlantısı ve balkon bulunmaktadır.

YEME İÇME

Konukevinde sadece kahvaltı hizmeti verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir